Gratis verzending vanaf € 20,- | Gratis 2 samples naar keuze | Vóór 22:00 besteld = morgen in huis | Gratis retourneren

Lentevoordeel: 20% op BIJNA ALLES! 🌼

ClarinsMenAfter Shave Soothing Toner
Aftershave

100 ml
Adviesprijs€ 39,50
€ 31,60
Je bespaart 20%
Online op voorraadGratis verzending
Art-Nr.1060763

 Clarins - Men -  After Shave Soothing Toner

Deze intens frisse lotion kalmeert en beschermt de huid die na het scheren extra kwetsbaar is. De textuur is extreem fris, niet vet en niet plakkerig en heeft een fris en aangenaam parfum.
Gaat een branderig gevoel bij het scheren tegen: de lotion helpt om een verhitte huid en irritaties langdurig te kalmeren wanneer de huid kwetsbaar is na het scheren.   
Je huid voelt onmiddellijk fris aan en is in topconditie. 

100 ml


Douglas vindt het belangrijk dat alleen echte reviews worden getoond. Negatief of positief: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of deze voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. Dat gebeurt zowel automatisch als handmatig. Lees hier hoe we dat doen.