Lixirskin Gezichtsgel Goede Huid Trio Set
Gezichtsgel
€ 61,99
1 stuk.
*De adviesprijs is de prijs die een fabrikant of leverancier aanraadt voor een artikel
Verzonden door Douglas-partner (2-4 werkdagen)
Verzending door een Douglas-partner. Lees meer over partnerproducten.
Art-Nr.555940
ConsistentieGel
ToepassingsgebiedGezicht
Trio van multifunctionele huidverzorgingssterren
De Good Skin Trio Set van Lixirskin bestaat uit drie huidverzorgingssterren waarvan de formules perfect op elkaar zijn afgestemd en de natuurlijke uitstraling van je huid perfectioneren bij regelmatig gebruik. De cleanser, het masker en de moisturizer hebben allemaal een multifunctionele formule en zijn verkrijgbaar in handige reisformaten.
- een vitamine C-pasta (30 ml): Het turbo ochtendmasker maakt gebruik van ascorbinezuur om Teint oneffenheden en verkleuringen te verminderen en de huid te beschermen tegen vrije radicalen. Een doffe en vermoeid uitziende huid krijgt in een oogwenk een frisse gloed.
- Electrogel Cleanser (30 ml): Ontworpen als gezichtsreiniger en reinigingsmasker, verwijdert de negatief geladen gelformule make-up net zo betrouwbaar als overtollig talg. De huid wordt tot in de poriën gereinigd en bevrijd van alle denkbare aanslag.
- een Universal emulsie (30 ml): De emulsie dient tegelijkertijd als dag-, nacht- en serumverzorging en is niet alleen geschikt voor het gezicht - inclusief de ogen en lippen - maar ook voor de hals, het decolleté, de armen en de handen. Universeler kan bijna niet!
..
Fabrikant Contact
Atout Cosmetics GmbH
Harderweg 2
22549 Hamburg
DE
www.atoutcosmetics.com
Vitamine C-pasta: Verwarm elke ochtend een hoeveelheid ter grootte van een erwt in je handpalmen en breng aan op het gezicht, de oogcontour, lippen, hals en decolleté. Inmasseren met vochtige vingers, een paar minuten laten inwerken en verwijderen met een handdoek of vochtige flanel.
Universal Emulsie: 's Ochtends aanbrengen op het hele gezicht, bij voorkeur na Lixirskin Vitamin C Paste, en laten intrekken.
Electrogel Cleanser: 's Avonds in de vochtige huid masseren en afspoelen met lauwwarm water. De cleanser kan ook als masker worden gebruikt. Breng het product aan op een droge gezichtshuid, laat het drie minuten intrekken en spoel het af.
Vitamin C Paste
- glycerin
- aqua
- ascorbic acid
- cetearyl olivate
- sorbitan olivate
- oryzanol
- citrus nobilis (mandarin orange) peel oil
- sodium hyaluronate
- xanthan gum
- jasminum officinale (jasmine) flower extract
- lavandula hybrida flower oil
- benzyl benzoate
- limonene
- linalool
Universal Emulsion
- aqua
- oleyl erucate
- glycerin
- squalane
- butyrospermum parkii (shea) butter
- glycine soja (soybean) oil
- oenothera biennis (evening primrose) oil
- cetearyl alcohol
- cetyl phosphate
- arginine
- myristyl myristate
- phenoxyethanol
- oryzanol
- carbomer
- safflower oil/palm oil aminopropanediol esters
- benzoic acid
- glyceryl laurate
- sodium hyaluronate
- tocopherol
- xanthan gum
- cananga odorata flower oil
- pelargonium graveolens flower oil
- dehydroacetic acid
- rosa damascena flower extract
- benzyl benzoate
- benzyl salicylate
- citronellol
- farnesol
- geraniol
- linalool
Electrogel Cleanser
- aqua
- caprylic/capric triglyceride
- oleyl erucate
- cetearyl alcohol
- butyrospermum parkii (shea) butter
- glycerin
- cetearyl glucoside
- bentonite
- phenoxyethanol
- oryzanol
- pelargonium graveolens flower oil
- benzoic acid
- glyceryl laurate
- salvia officinalis (sage) oil
- tocopherol
- dehydroacetic acid
- rosmarinus officinalis (rosemary) leaf oil
- xanthan gum
- anthemis nobilis flower oil
- rosa damascena flower extract
- citronellol
- geraniol
- limonene
- linalool
Je voordelen
- Op werkdagen vóór 22:00 besteld* morgen in huis
- Gratis verzending vanaf €25,-
- Het grootste beauty-assortiment keuze uit ruim 50.000 producten
- Kies 2 gratis samples**

