Deze scrubcrème met biologische suikerkristallen en hazelnootolie verwijdert dode huidcellen en onzuiverheden in een handomdraai. De huid blijft zacht, glad en gevoed achter. De romige, smeltende textuur in combinatie met de kracht van de geur van etherische oliën zorgt voor een verkwikkend effect en een onmiddellijk gevoel van welzijn. Bestaat voor 99% uit natuurlijke ingrediënten.
Fabrikant Contact
CLARINS
5 Rue Ampère
95300 Pontoise
France
maxime.vanderlinden@clarins.nl
Verwarm een beetje product in je handpalmen en breng het met opwaartse, ronddraaiende bewegingen aan op een vochtige huid. Besteed extra veel aandacht aan droge en ruwe huidzones (voeten, knieën, ellebogen). Goed afspoelen.
Zoutkristallen uit de Camargue en suiker: scrubben en zuiveren, hazelnootolie en karitéboter: verzachten en voeden, 100% natuurlijke etherische oliën van munt, rozemarijn, rozenhout en geranium: verfrissen en stimuleren.
hoe te recyclen. QR code voor meer info over product
Je voordelen
Op werkdagen vóór 22:00 besteld* morgen in huis
Gratis verzending vanaf €25,-
Het grootste beauty-assortiment keuze uit ruim 50.000 producten