

De kracht van meer dan 8.500 microparels van gefermenteerde Camellia rozenolie geconcentreerd in een serum verrijkt met hyaluronzuur en amla-extract. Elke druppel is een infusie van plezier om je beste eigenschap te verzorgen: je haar.
Het Hydra-Repulpant Concentrate revitaliseert de hoofdhuid en versterkt de haarvezel. Het vult de hoofdhuid en lengtes met vocht van wortel tot punt voor sterker haar, dag na dag. Het haar krijgt een stralende glans en voelt zacht en zijdeachtig aan.
Klinisch bewezen effectief:
Vanaf de eerste druppels: +24% hydratatie van de hoofdhuid(1)
Na 30 toepassingen: +88% weerstand tegen breuk(2)
Na 3 maanden gebruik :
- +40% meer gehydrateerd uiterlijk(3)
- +49% glans(3)
De lichte textuur, met de iconische geur van Huile Prodigieuse®, dringt snel in voor een onweerstaanbaar blote vezel effect, zonder vettige finish.
(1) Instrumentele test - 33 vrijwilligers.
(2) Instrumentele test op highlights. % verbetering na 30 toepassingen.
(3) Gebruikstest - 32 vrijwilligers. % verbetering beoordeeld door een kapper na 84 dagen gebruik.
Laboratoire Nuxe
127 rue d’Aguesseau
92100 Boulogne-Billancourt
France
sav@nuxe.com
ADVIES VAN ONZE NUXE SPA-EXPERTS
Onze NUXE SPA-experts hebben unieke applicatie- en massagetechnieken ontwikkeld om de hoofdhuid te stimuleren en de werking van de behandeling te versterken.
1. AANBRENGEN Breng dagelijks 2 tot 4 pipetten, afhankelijk van de lengte en dikte van uw haar, aan op het droge of handdoekdroge haar, vóór het stylen. Breng 1 tot 2 pipetten aan op de hoofdhuid. Scheid uw haar, lok voor lok, van het voorhoofd tot de nek, en van oor naar oor. Deze gerichte applicatie zorgt voor een gelijkmatige verdeling van het product en stimuleert tegelijkertijd belangrijke zones, voor optimale doeltreffendheid. Neem dan 1 tot 2 pipetten in uw handpalmen, wrijf ze samen om de microparels te activeren en breng de behandeling aan op de lengtes en punten, door met uw vingers door uw haar te gaan zoals een kam. Vermijd contact met de ogen. Bij contact overvloedig spoelen met water.
2. STIMULEREN Ga verder met trage, stevige, rondgaande bewegingen op de hoofdhuid, met de vingertoppen, van de bovenkant van het hoofd tot aan de nek. Dit stimuleert de microcirculatie, geeft de follikels meer zuurstof, versterkt de hoofdhuid en verlicht gespannen zenuwen.
3. KALMEREN Ga verder met golvende bewegingen, door met uw vingers als een golf over uw hoofdhuid te gaan, voor een heerlijk ontspannend gevoel. Deze zachte beweging ontspant de zenuwen van de hoofdhuid en werkt enorm rustgevend.
Je voordelen
- Snelle levering*
- Gratis verzending vanaf €25,-
- Het grootste beauty-assortiment keuze uit ruim 50.000 producten
- Kies 2 gratis samples**