Deze natuurlijk geurende, rijke oogcrème van ZERO by Skin Academy is verrijkt met Sheaboter, bekend om zijn helende eigenschappen en diep hydraterende kokosnootolie. Deze volledig natuurlijke ingrediënten helpen de tere huid rond de ogen te hydrateren en te voeden. Geschikt voor alle huidtypen.
Met het belang van het behoud van ons milieu en het denken aan onze toekomst, zijn alle Skin Academy ZERO tubes gemaakt van suikerrietethanol, de doosjes van gedeeltelijk gerecycled karton en de doppen, potten en deksels zijn allemaal volledig recyclebaar. Wie kan daar nu niet blij van worden?
- 100% natuurlijk
- Plantaardig
- Veganistisch
- Duurzaam verpakt
Skin Academy ZERO viert de natuurlijke schoonheid en laten zien dat er niet veel voor nodig is... om een positieve verandering te maken.