Ervaar een van de beroemdste zomerfestivals aller tijden, dankzij de nieuwe Escada Summer Festival Eau de Toilette voor vrouwen. Een ware explosie van frisheid!
De ervaring begint met een sprankelende noot van een fruitige cocktail gemaakt met kersenbloesem in ijsblokjes. De party gaat verder met geurexplosies van natuurlijke jasmijn en groene mandarijn * die de geur vrouwelijk maken, terwijl de sensuele sandelhout het festival de hele dag gaande houdt.
Deze frisse en stralende geur is gecreëerd door Amandine Marie en Gabriela Chelariu, een compleet vrouwelijke creatie.
Wilt u de show stelen? Spray de Glitter Fragrance Body Mist op uw lichaam en straal met het glinsterende effect voor de perfecte zomerlook!
* Bevat natuurlijke ingrediënten als jasmijn, groene mandarijn en Italiaanse bergamot.
Topnoten: Verse kersenbloesem verwerkt in ijsblokjes Hartnoten: Natuurlijke jasmijn en groene mandarijn Basisnoten: Sensueel sandelhout
Mijn Douglas-klanten kunnen Beauty Points ontvangen voor hun onafhankelijke review.